Kolejny tydzień mistrzostw gminy Oleśnica w tenisie stołowym za nami

11 lutego 2019

Tenis stołowy

W niedzielę odbył się ostatni drużynowy turniej tenisa stołowego o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica. Podobnie jak przed rokiem tytuł najlepszej drużyny w gminie wywalczyła reprezentacja Nowoszyc w składzie Jan i Maksymilian Krowiccy, Bartosz Kruszyński oraz Mariusz Kucharzyszyn. Miejsce drugie w zaciętej rywalizacji wywalczyli reprezentanci Sokołowic, a III miejsce na podium lepszymi wynikami bezpośrednich spotkań zajęli zawodnicy z Krzeczyna wyprzedzając drużynę z Boguszyc. Rywalizację drużynową rozegrano systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż, w trakcie 4 turniejów.

Końcowa tabela

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1.Nowoszyce 10 14 17:10
2.Sokołowice 10 12 17:13
3.Krzeczyn 10 8 13:17
4.Boguszyce 10 8 16:14
5.Bogusławice 4 0 0:9

Finał turnieju indywidualnego za tydzień

Finałowa indywidualna rywalizacja w tenisie stołowym o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica odbędzie się 24 lutego o godz.10.00 w sali sportowej w Ligocie Małej. W turnieju wystartują reprezentanci drużyn biorących udział w rywalizacji drużynowej. Serdecznie zapraszamy.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: ,

Patryk Jóźwiak
Patryk Jóźwiak

Ze sportem mam kontakt od małego. Pasja do sportu rozpoczęła się od finałowego spotkania podczas Mundialu 2002 i wielkiej miłości do Ronaldo. Próbowałem sił w wielu sportach, lecz finalnie skończyło się na futbolu amerykańskim. Głównie pisze o turniejach i całych jego otoczkach, o imprezach sportowych. Tam więc możecie szukać mojej twórczości!

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica