Nowe zajęcia na Fun Fit II Oleśnica

20 marca 2019

Na Oleśnickiej siłowni Fun Fit II od 01.04.2019 roku rozpocznie się nowy cykl treningowy BOOT CAMP. W ofercie znajduje się 12 zajęć treningowych, dwa razy w tygodniu w poniedziałek oraz w piątek o godzinie 8:15 każde.

Jeśli szukasz treningu, który poprawi Twoją kondycje, wzmocni mięśnie całego ciała i przy okazji zgubisz kilka zbędnych kilogramów to zapraszamy na nowy blok treningów BOOT CAMP – czytamy na profilu siłowni na Facebook’u.

Sam rodzaj treningów, czyli BOOT CAMP to forma zajęć, która przez swą dużą popularność w USA przywędrowała do Polski. Jest to rodzaj sportu wytrzymałościowego, wzmacniającego całe ciało, ponieważ pobudzane są różne partie mięśniowe. Same ćwiczenia są ułożone zgodnie z założeniem treningu obwodowego.

Zapisywać można się w recepcji klubu Fun Fit II. Dla klientów, którzy nie są jeszcze członkami siłowni za 200 złotych można nabyć karnet na siłownię, wraz z sauną oraz całym pakietem zajęć BOOT CAMP. Dla członków posiadających karnet informacji o zapisach udziela recepcja. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: ,

Avatar
Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica