Setny występ Marcina Stacha dla KKO zakończony zwycięstwem

9 marca 2019

Niecały dzień przerwy mieli koszykarze Team-Plast KK Oleśnica po wygranym w piątek 08.03.2019 roku meczu z drużyną ze Szczawna-Zdrój. W sobotę 09.03.2019 roku pokonali na wyjeździe zespół ZZKK Orzeł Ziębice 76:88 i tym samym uczcili w najlepszy sposób setny występ Marcina Stacha w barwach klubu z Oleśnicy.

Spotkanie mogło być dla koszykarzy z Oleśnicy prawdziwym wyzwaniem, ponieważ odbywało się ono w środku maratonu ligowego, w jakim uczestniczy aktualnie KKO. Wczoraj wygrane spotkanie w Oleśnicy, dziś mecz na wyjeździe z Ziębicami, a za 3 dni mecz we Wrocławiu z Kobierzycami. Nie stanowiło to jednak problemu dla Oleśniczan. Choć po pierwszej kwarcie to gospodarze prowadzili 21:13, to w drugiej odsłonie nasi koszykarze zaczęli sukcesywnie odrabiać straty, dlatego po pierwszej połowie meczu strata wynosiła już tylko 5 punktów (43:38). Po trzeciej kwarcie prowadzili już koszykarze KKO 61:64, by w ostatnich dziesięciu minutach potwierdzić swoje doświadczenie przez co pojedynek zakończył się zwycięstwem gości 76:88. Najlepszym graczem po raz kolejny w sezonie został Dawid Piasecki, który zdobył aż 30% punktów z całej meczowej jedenastki.

Skład Team-Plast KK Oleśnica: D. Piasecki 27 pkt, M. Zakrzewski 15 pkt, M. Stach 12 pkt, T. Gruba 9 pkt, M. Janiszewski 9 pkt, G. Siworski 6 pkt, K. Ludwisiak 6 pkt, J. Bylina 4 pkt, P. Cepuch 0 pkt, M. Banaszak 0 pkt, S. Narolski 0 pkt.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!