GOK: Turniej Mikołajkowy, zaproszenie na „Puchar Wójta” i „Świątecznego Karpia”

3 grudnia 2018

GOK Oleśnica

Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnicy zorganizował turniej Mikołajkowy dla młodzików i juniorów. Oprócz tego, zaprasza na „Puchar Wójta” w tenisie stołowym oraz piłkarski turniej o puchar „Świątecznego Karpia”.

Turnieje „Mikołajkowe”.

W sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono „Mikołajkowe” turnieje piłkarskie młodzików i juniorów z gminy Oleśnica.
W turnieju młodzików wystartowały drużyny z Dziadowej Kłody, dwie reprezentacje Krzeczyna oraz z Wyszogrodu. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja chłopców z Krzeczyn II odnosząc zwycięstwa we wszystkich meczach, miejsce drugie zajęli zawodnicy z Dziadowej Kłody, a trzecią pozycję wywalczyli reprezentanci Krzeczyn I.
Do turnieju juniorów młodszych zgłosiły się drużyny Ligoty Polskiej i Dziadowej Kłody, które rozegrały pomiędzy sobą mecz towarzyski. Zdecydowane zwycięstwo w tej rywalizacji odniosła reprezentacja chłopców z Ligoty Polskiej

Wszystkim zawodnikom zostały wręczone mikołajkowe upominki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

Halowe mistrzostwa o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica

W niedzielę 9 grudnia od godz.10. w sali sportowej w Ligocie Małej nastąpi inauguracja rozgrywek tenisa stołowego z udziałem 5 drużyn z gminy Oleśnica: Boguszyce, Bogusławice, Krzeczyn, Nowoszyce oraz Sokołowice.

Turnieje o puchar „Świątecznego Karpia”.                            

15 grudnia przeprowadzony zostanie turniej w halowej piłce nożnej seniorów oraz 16 grudnia turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia drużyn do turniejów przyjmujemy do dnia 7 grudnia (piątek) w dziale sportu i rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica, tel.71 721 87 27. Serdecznie zapraszamy!

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , , ,

Kacper Pelczarski
Kacper Pelczarski

Główny pomysłodawca i redaktor naczelny portalu Sportowa Oleśnica. Na portalu głównie piłka nożna i piłka ręczna. Prywatnie fan ligi angielskiej i Śląska Wrocław.

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lut
23
sob
09:00 Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Lut 23@09:00 – 18:30
Artykuł dotyczący wydarzenia: https://olesnica.zyjesportem.pl/mlodziez/02/2019/decathlon-korona-cup-zagosci-po-raz-trzeci-w-dobroszycach/ 9:00 – 13:30 – rocznik 2010/2011 Nazwa drużyny Dąb I Dobroszyce Dąb II Dobroszyce AP Duda Międzybórz Sparta Garki AP Free Kids Zawonia Energetyk Siechnice Akademia R. Szczot Olimpic Wrocław 14:00 –[...]

GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica