GOK: Turniej Mikołajkowy, zaproszenie na „Puchar Wójta” i „Świątecznego Karpia”

3 grudnia 2018

GOK Oleśnica

Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnicy zorganizował turniej Mikołajkowy dla młodzików i juniorów. Oprócz tego, zaprasza na „Puchar Wójta” w tenisie stołowym oraz piłkarski turniej o puchar „Świątecznego Karpia”.

Turnieje „Mikołajkowe”.

W sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono „Mikołajkowe” turnieje piłkarskie młodzików i juniorów z gminy Oleśnica.
W turnieju młodzików wystartowały drużyny z Dziadowej Kłody, dwie reprezentacje Krzeczyna oraz z Wyszogrodu. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja chłopców z Krzeczyn II odnosząc zwycięstwa we wszystkich meczach, miejsce drugie zajęli zawodnicy z Dziadowej Kłody, a trzecią pozycję wywalczyli reprezentanci Krzeczyn I.
Do turnieju juniorów młodszych zgłosiły się drużyny Ligoty Polskiej i Dziadowej Kłody, które rozegrały pomiędzy sobą mecz towarzyski. Zdecydowane zwycięstwo w tej rywalizacji odniosła reprezentacja chłopców z Ligoty Polskiej

Wszystkim zawodnikom zostały wręczone mikołajkowe upominki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

Halowe mistrzostwa o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica

W niedzielę 9 grudnia od godz.10. w sali sportowej w Ligocie Małej nastąpi inauguracja rozgrywek tenisa stołowego z udziałem 5 drużyn z gminy Oleśnica: Boguszyce, Bogusławice, Krzeczyn, Nowoszyce oraz Sokołowice.

Turnieje o puchar „Świątecznego Karpia”.

15 grudnia przeprowadzony zostanie turniej w halowej piłce nożnej seniorów oraz 16 grudnia turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia drużyn do turniejów przyjmujemy do dnia 7 grudnia (piątek) w dziale sportu i rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica, tel.71 721 87 27. Serdecznie zapraszamy!

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!