Krystian Rostek z kolejnym powołaniem!

3 grudnia 2018

W minioną niedzielę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie miała miejsce uroczystość inauguracyjna sezonu 2018/19 reprezentacji Polish Soccer Skills. Warto dodać, że miała ona oleśnicki akcent – w jej trakcie kolejne powołanie do kadry rocznika 2008 otrzymał zawodnik Akademii Piłkarskiej Oleśnica – Krystian Rostek.

Krystian znalazł się w gronie najlepszych zawodników wybranych spośród ponad 5000 uczestników otwartych obozów Polish Soccer Skills w 2018 roku. Zawodnik udowodnił, iż posiada ogromny potencjał piłkarski i motoryczny – czytamy w oficjalnym powołaniu do reprezentacji PSS, które otrzymał Trener Piotr Michalewski.

W styczniu czeka Krystiana zgrupowanie kadry w ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, a wiosną zagraniczne zgrupowanie reprezentacji U-11 połączone z meczami towarzyskimi przeciwko akademiom klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A.

Przypomnijmy, że dla Krystiana będzie to kolejne zgrupowanie w ramach kadry PSS – w czerwcu bieżącego roku brał już udział w obozie w Holandii z kadrą u-10, młody zawodnik ma za sobą także udział w międzynarodowym turnieju w Słubicach (na zaproszenie Śląska Wrocław).

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , , , , ,

Kacper Pelczarski
Kacper Pelczarski

Główny pomysłodawca i redaktor naczelny portalu Sportowa Oleśnica. Na portalu głównie piłka nożna i piłka ręczna. Prywatnie fan ligi angielskiej i Śląska Wrocław.

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lut
23
sob
09:00 Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Lut 23@09:00 – 18:30
Artykuł dotyczący wydarzenia: https://olesnica.zyjesportem.pl/mlodziez/02/2019/decathlon-korona-cup-zagosci-po-raz-trzeci-w-dobroszycach/ 9:00 – 13:30 – rocznik 2010/2011 Nazwa drużyny Dąb I Dobroszyce Dąb II Dobroszyce AP Duda Międzybórz Sparta Garki AP Free Kids Zawonia Energetyk Siechnice Akademia R. Szczot Olimpic Wrocław 14:00 –[...]

GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica