Sparing dwóch Pogoni pełen bramek

12 stycznia 2019

W sobotę o godzinie 11:00, na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego w Oleśnicy przy Brzozowej 5, odbył się sparing trampkarzy Pogoni Oleśnica i Pogoni Syców. Pojedynek był zacięty i zakończył się wynikiem 4:5 na korzyć drużyny z Sycowa. 

Od początku meczu spotkanie przebiegało bardzo dynamicznie. Mimo zimowej aury i padającego deszczu, nie brakowało woli walki, przez co byliśmy świadkami twardego meczu. Goście szybko narzucili swoje tempo gry, czego skutkiem było prowadzenie 0:4. Następnie do odpowiedzi przystąpili gospodarze spotkania, strzelając trzy bramki. Potem do końca meczu obydwa zespoły utrzymywały koncentrację, aby nie tracić wielu bramek z rzędu, w efekcie strzelając po jednej bramce. Mecz więc ostatecznie zakończył się rezultatem 4:5. Trener Sycowian nie był do końca usatysfakcjonowany wynikiem meczu.

Wiele chaosu towarzyszyło naszej grze, w pierwszej połowie nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Zdobywaliśmy bramki dzięki dużemu szczęściu. W drugiej połowie drogę do siatki wreszcie znaleźli gospodarze i doprowadzili do wyniku 3:4. Ta sytuacja zdecydowanie pobudziła gości, w końcu gra zaczęła wyglądać lepiej, potrafiliśmy szybko operować piłką. Widać było zaangażowanie chłopców w obu ekipach – mówi trener Pogoni Syców.

Był to kolejny mecz tych drużyn w trwającym sezonie, a na wiosnę dojdzie do kolejnych dwóch spotkań o punkty. Sparing miał na celu utrzymanie rytmu meczowego, mimo trwającej przerwy zimowej, a także sprawdzenia się w warunkach na świeżym powietrzu jako przygotowanie do rundy wiosennej.

Link do galerii : https://olesnica.zyjesportem.pl/pilka-nozna/01/2019/pogon-olesnica-pogon-sycow-galeria/

 

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , ,

Avatar
Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica