Zapowiedź 7 kolejki Atol Cup 2018/19

26 stycznia 2019

W niedzielę 27.01.2019 roku odbędzie się siódma odsłona „zakładówki”. Rozegranych zostanie aż osiem meczów. Krótkie opisy jutrzejszych spotkań znajdziecie poniżej.

Bar-Tech vs GKN – 10:00 – Obydwie drużyny przegrały swoje spotkania w poprzedniej kolejce. W lepszej sytuacji jednak jest GKN, który znajduje się na drugiej pozycji i zwycięstwo praktycznie zapewni mu awans do najlepszej ósemki.

Lis-Dach vs Gama – 10:40 – Gama nie wygrała dotąd żadnego spotkania i nie ma już szans na awans. Lis-Dach natomiast odbił się lekko od dna wygrywając ostatnie dwa mecze, i ciągle ma matematyczne szanse by wyjść z grupy.

Królowie Disco vs Rolmet – 11:20 – Zarówno Królowie jak i Rolmet wygrały swoje spotkania w poprzednim tygodniu 4-1. W lepszej sytuacji przed meczem będą Królowie, którzy nie mogą popełnić niepotrzebnej wpadki, podczas gdy Rolmet musi atakować, aby nadrobić stracone punkty.

Armakan vs Seminex Dobroszyce – 12:00 – Armakan to dominator tej edycji zakładówki. 5 wygranych, 1 remis i stosunek bramek 32:9. Seminex zajmuje trzecią pozycję w tabeli, lecz przegonić ich jeszcze mogą Dwór Spalice i Lis-Dach.

ROM vs ZETKA – 12:40 – ZETKA poprzedni mecz wygrała 5:1, natomiast ROM pauzował. Obydwie drużyny mają negatywny stosunek wygranych do przegranych, dlatego na pewno będą chciały powalczyć o poprawienie końcowego bilansu.

NLJ Dwór Spalice vs Auto Centrum – 13:20 – Dwór Spalice powraca na halowy parkiet, z powodu odwołanego ich meczu przed tygodniem z powodu śmierci Śp.Mirosława Mularczyka, który był zawodnikiem tej drużyny. Auto Centrum przegrało 0-4 z liderem Armakanem, lecz ich druga pozycja w tabeli daje im pewny awans do ćwierćfinałów.

Penny Gondek vs Świt Wrocław – 14:00 – Penny także nie grało tydzień temu a dwa tygodnie temu przegrali z Lis-Dachem 0-3. Świt jest jedną z trzech drużyn, która nadal nie zdobyła ani jednego punktu. Jutrzejszy mecz będzie okazją do rehabilitacji dla każdego z zespołów.

FC Mrągowo vs Wyborowi – 14:40 – Mrągowo a Wyborowych dzieli w tabeli aż 12 punktów, ponieważ druga z tych drużyn przegrała wszystkie sześć spotkań. Mrągowo ostatnie spotkanie wygrało 2-1 z GKN-em, a jutrzejsza wygrana może zapewnić im pewne wyjście z grupy.

Aktualne tabele i wyniki możecie zobaczyć pod tymi linkami : terminarz i wyniki tabele.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , ,

Avatar
Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica