Zapowiedź 8 kolejki Atol Cup 2018/19

2 lutego 2019

W niedziele 03.02.2019 roku odbędzie się ósma kolejka „zakładówki”. Będzie to przedostatnia runda zmagań w fazie grupowej. O awans wciąż walczy wiele drużyn, dlatego najbliższe spotkania będą jeszcze bardziej emocjonujące. Start tradycyjnie o godzinie 10:00 w hali Atol w Oleśnicy, a spis jutrzejszych meczów poniżej. 

FC Mrągowo vs ZETKA – 10:00 – Mrągowo jest wiceliderem grupy B z dorobkiem 15 punktów, a jutrzejsza wygrana byłaby postawieniem „kropki nad i” przez piłkarzy tej drużyny, ponieważ zapewni im pewny awans. ZETKA natomiast będzie musiała atakować od początku spotkania, aby dogonić drużyny z miejsc 3-4, które mają o 3 punkty więcej, co da im możliwości by awansować do ćwierćfinału.

GKN vs Królowie Disco – 10:40 – Spotkanie „na szczycie” grupy B na pewno dostarczy widzom sporo emocji. GKN to lider tabeli z bilansem 15 punktów, a Królowie do trzeci zespół tabeli, który ma punktów 12. GKN podobnie jak FC Mrągowo jutrzejszym zwycięstwem może przypieczętować swój awans do 1/4 finału.

Bar-Tech vs R-Gol Team Dobroszyce – 11:20 – Bar-Tech traci do miejsc premiujących wyjście z grupy aż 6 punktów, a do tego zajmuje dopiero 7 miejsce. Musiałby zatem liczyć na liczne potknięcia rywali. R-Gole też nie będą dawać za wygraną, ponieważ zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli a po piętach depcze im Rolmet i ZETKA.

ROM vs Rolmet – 12:00 – Rolmet, który w ostatnich dwóch spotkaniach udowodnił, że stać go na dobre wyniki jeszcze ma szanse na awans. Ze stratą 3 punktów do top 4 na pewno powalczy do samego końca. ROM nie ma już szans na awans, a ostatnie punkty zdobył jeszcze w 2018 roku.

NLJ Dwór Spalice vs Lis-Dach – 12:40 – To jedno z dwóch spotkań grupy A, które będzie rozegrane w dniu jutrzejszym. Dla Lis-Dachu jedyną szansą na awans jest jutrzejsze zwycięstwo z wymagającym rywalem. Zawodnikom Spalic do awansu brakuje niewiele, ponieważ dwa punkty (lub jeden w przypadku, gdy Penny Gondek zgubiłoby punkty) da im przejście do następnej fazy turnieju.

Świt Wrocław vs Gama – 13:20 – W jutrzejszym spotkaniu tych teamów na pewno jeden z nich zdobędzie swoje pierwsze punkty, ponieważ są to jedyne drużyny grupy A, które przegrały wszystkie dotychczasowe mecze.

Aktualne tabele dostępne są pod tym linkiem: https://olesnica.zyjesportem.pl/tabela-atol-cup-2018-2019/

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , ,

Avatar
Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica