Zapowiedź dziewiątej kolejki Atol Cup 2018/19

9 lutego 2019

W niedzielę 10.02.2019 roku odbędzie się dziewiąta i ostatnia kolejka fazy zasadniczej „zakładówki”. Po jutrzejszych spotkaniach pozostanie już tylko jeden dzień rywalizacji w którym poznamy zwycięską drużynę tegorocznej edycji. Przedstawiamy spisz jutrzejszych meczów.

Bar-Tech vs ROM – 10:00 – Bar-Tech i ROM zajmują miejsca w dole tabeli grupy B. Bar-Tech w zeszłym tygodniu pokonał drużynę R-GOL Team Dobroszyce 3:1, czym pokrzyżował im bardzo mocno plany na awans do ćwierćfinału. ROM natomiast w dalszym ciągu posiada tylko jedno zwycięstwo z Wyborowymi, które odniosło 23 grudnia.

FC Mrągowo vs Królowie Disco – 10:40 – Spotkanie na szczycie grupy B na sam koniec fazy zasadniczej. Mrągowo jest liderem stawki i do tej pory poległo tylko raz. Królowie Disco natomiast jutrzejszym zwycięstwem mogliby zepchnąć lidera z pierwszego miejsca.

Seminex Dobroszyce vs Świt Wrocław – 11:20 – W grupie A prawie wszystko jest już jasne. Jedyną niewiadomą jest, czy Seminex utrzyma 3 lokatę, czy odda to miejsce drużynie Auto Centrum. Świt Wrocław tydzień temu odniósł pierwsze zwycięstwo i na pewno będzie chciał jeszcze powalczyć o dobre zakończenie rozgrywek.

GKN vs R-GOL Team Dobroszyce – 12:00 – Jedno z najciekawszych spotkań jutrzejszej kolejki. R-GOL ma nóż na gardle po porażce w zeszłym tygodniu i zajmuje aktualnie najgorsze piąte miejsce, czyli pierwsze, które nie daje awansu. GKN tydzień temu poległ w meczu z FC Mrągowem przegrywając 1:2, lecz aktualnie ma najlepszą defensywę w obydwóch grupach (7 bramek straconych), więc z pewnością będzie trudno pokonać ich obronę.

Wyborowi vs ROLMET – 12:40 – Zdobycie punktów w tym spotkaniu przez Wyborowych byłoby na pewno dużą niespodzianką, ponieważ przegrali oni dotąd wszystkie siedem spotkań. ROLMET jednak nie może zlekceważyć rywala, bowiem ich awans jest wciąż niepewny.

Penny Gondek vs Auto Centrum – 13:20 – Penny bez względu na jutrzejszy wynik pozostanie na szóstym miejscu tabeli grupy A. Auto Centrum może przesunąć się z czwartego na trzecie miejsce, ale o tym zadecyduje wcześniejszy mecz Seminexu Dobroszyce ze Świtem Wrocław.

Aktualne tabele dostępne są pod tym linkiem: https://olesnica.zyjesportem.pl/tabela-atol-cup-2018-2019/

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , ,

Avatar
Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica