Klasa okręgowa : zapowiedź kolejki

28 marca 2019

fot. archiwum

W sobotę 30.03.2019 roku o godzinie 15:00 wszystkie trzy drużyny z Powiatu Oleśnickiego rozegrają swoje mecze ligowe. Najciekawiej zapowiada się mecz w Goszczu, gdzie odbędą się „Derby Powiatu” pomiędzy Wiwą Goszcz, a Widawą Bierutów. U siebie zagra także Pogoń Oleśnica.

Wiwa Goszcz – Widawa Bierutów – 30.03.2019, 15:00 – Spotkania, w których grają dwie drużyny z tego samego regionu zawsze zapowiadają się ciekawie. Ponadto obydwa zespoły inauguracji rundy wiosennej nie mogą zaliczyć do udanych. Widawa przegrała u siebie aż 3-7 z Jelczem-Laskowice, a Wiwa bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z 3 drużyną od końca w tabeli ligowej (Kolektyw Radwanice). W tabeli pomiędzy zespołami jest 11 miejsc i 14 punktów różnicy. Wiwa jest liderem, a Widawa jest 12. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem sobotnich gospodarzy w Bierutowie wynikiem 5:1.

Pogoń Oleśnica – Mechanik Brzezina – 30.03.2019, 15:00 – Pogoń Oleśnica w zeszłym tygodniu zremisowała swoje spotkanie w Środzie Śląskiej z tamtejszą Polonią 2-2. Z jednej strony utrzymali pozycję lidera, a z drugiej stracili szansę na prowadzenie w tabeli w wyniku wpadki drużyny z Goszcza. Goście to rywal ze środka tabeli. Zajmują 9 miejsce z dorobkiem 23 punktów (Pogoń jest druga i ma punktów 32). W rundzie jesiennej Oleśniczanie wrócili z Brzeziny do domu z kompletem punktów wygrywając 3:1.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , , ,

Avatar
Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica