Kolejny mecz Julii Mularczyk w Ekstralidze Kobiet

11 marca 2019

Niedawno Oleśnicę obiegła informacja, że zawodniczka klubu AZS Wrocław Julia Mularczyk zadebiutowała w Ekstralidze Kobiet w zremisowanym 0:0 spotkaniu w Katowicach. Tym razem jej drużyna zwyciężyła aż 6:1 z Polonią Poznań w meczu 16 kolejki ligowej. Jest to pierwsze zwycięstwo z udziałem zawodniczki z Oleśnicy na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Następne spotkanie AZS rozegra w sobotę 16.03.2019 roku w Sosnowcu.

Bardzo cieszy tak wysokie zwycięstwo w trudnym meczu. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu dosyć niemrawa stąd strata bramki na 0:1 cieszy fakt że pod presją potrafiliśmy się podnieść i do przerwy wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie agresywniej co poskutkowało trafieniem 4 bramek. Jestem bardzo zadowolony z całego zespołu, zasługuje na dużą pochwałę. Pokazalismy, że Wrocław zasługuje na Ekstraligową drużynę! – powiedział po ostatnim gwizdku trenera AZS, Piotr Jagieła

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!