Pogoń Oleśnica przegrywa na wyjeździe

6 kwietnia 2019

W sobotę 06.04.2019 roku o godzinie 16:00 Pogoń Oleśnica rozgrywała spotkanie wyjazdowe z zespołem KS Żórawina. Zawodnicy z Oleśnicy przegrali 3:0.

W poprzednią sobotę piłkarze Pogoni zaliczyli porażkę przez własną publicznością 2:4 z Mechanikiem Brzezina. Sobotnie spotkanie miało być okazją do odbudowania ligowej pozycji w stawce i powrotu na wyższe lokaty. Niestety gospodarze już w pierwszej połowie ustalili wynik spotkania. Pierwszy do siatki trafił w 21 minucie Miłosz Marszałek. Następnie w 29 minucie na 2:0 podwyższył Mateusz Tetłak. Taki wynik mógł utrzymać się do przerwy spotkania, jednak do siatki gości w 42 minucie ponownie trafił Marszałek i już w pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 3:0.

Po przerwie nie doszło już do żadnych zmian wyniku, a Pogoń oddaliła się od lidera tabeli już na pięć punktów. Aktualnie zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów (32) co rywale z miejsc 6-7. Punkt więcej mają trzecia Polonia Środa Śląska i czwarty Zachód Sobótka. Z tą drugą drużyną piłkarze Pogoni zmierzą się za tydzień na własnym boisku 13.04.2019 roku o godzinie 16:00.

Skład Pogoni Oleśnica: Rafalski, Uznański, Ciszewski, Graf, Kopek, Kowalski, Salamaga, Sikora , Siódmiak, Strójwąs, Świerczyński

Rezerwowi: Cichosz, Ciszewski, Hałapacz, Nasiadek, Smyrski, Warzecha

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!