Wiwa Goszcz traci lidera

7 kwietnia 2019

W sobotę 06.04.2019 roku o godzinie 16:00 piłkarzy Wiwy Goszcz rozgrywali mecz wyjazdowy w Środzie Śląskiej w tamtejszą Polonią. Gościom nie udało się wywieść ani jedno punktu przez co przegrali 4:2 i jest to kolejna drużyna z naszego powiatu, która zgubiła punkty w tym roku w Środzie Śląskiej.

Mecz rozpoczął się dobrze ponieważ pierwsi do siatki w 19 minucie trafili goście za sprawą Adriana Dąbrowskiego. Następnie do ataku przystąpili gospodarze. W 23 minucie wyrównał Liberek, a potem kolejne trzy bramki jeszcze w pierwszej połowie dołożyli Staroń, Andrusiak i Rożek. W drugiej połowie Wiwa próbowała odrobić straty i w 52 minucie było już 4:2, kiedy do bramki trafił Adam Szczypkowski. Niestety była to ostatnia bramka w tym spotkaniu.

Po sobotnim spotkaniu zespół Wiwy Goszcz stracił pozycję lidera na rzecz MGKS Moto-Jelcz Oława. Aktualnie piłkarze z Goszcza mają w dorobku 35 oczek i dwa punkty stratę do aktualnego pierwszego miejsca. Nad lokatami 3-4 także jest różnica dwóch punktów. Następny mecz drużyna Wiwy zagra w Goszczu z Mechanikiem Brzezina w sobotę 13.04.2019 roku o godzinie 15:00

Skład: Rogala, Śląski, Cybulski, Sitek, F.Szczypkowski, P.Wojciechowski, Moskwa, Kubot, J.Wojciechowski, A.Szczypkowski, Dąbrowski.

Rezerwowi: Naskrętski, Gierszon, Budzowski, Pawlak, Żak.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!