Zapowiedź 5. kolejki Atol Cup

12 stycznia 2019

13.01.2019 roku będziemy mieli przyjemność śledzić 5. kolejkę tegorocznej edycji Atol Cup, potocznie zwanego zakładówką.

10:00 ZETKA vs GKN

W poprzedniej kolejce ZETKA pokonała Królów Disco, po bardzo zaciętym spotkaniu. W tej turze podejmują GKN, który poprzednio pauzował, a swój ostatni rozegrany mecz wygrali.

 

10:40 FC Mrągowo vs ROLMET

Drużyna Rolmetu na swoim facebooku opisuję klątwę czarnej trójki, czy w tym spotkaniu uda im się przełamać i pokonać FC Mrągowo, które może się pochwalić dwoma wygranymi meczami na łącznie trzy rozegrane.

 

11:20 Lis-Dach vs Penny Gondek

W poprzedniej kolejce ekipie Lis-Dachu wreszcie udało się przełamać i zdobyli swoją pierwszą bramkę, przy okazji nie tracąc tak wielu jak przy pozostałych spotkaniach. Czy uda im się wreszcie wygrać? Czy może to drużyna Penny Gondek okaże się lepsza i ustanowi na swoim koncie drugie zwycięstwo w tegorocznej edycji Atol Cup.

 

12:00 Gama vs Auto Centrum

Gama, która przegrała na razie wszystkie swoje spotkania, mierzy się z Auto Centrum, które jak na razie wygrało wszystkie swoje spotkania. Czy w tym meczu coś się zmieni?

 

12:40 NLJ Dwór Spalice vs Armakan

Obie drużyny mogą pochwalić się wieloma strzelonymi bramkami w poprzedniej kolejce, NLJ strzelił ich siedem, Armakan aż jedenaście. Czy to spotkanie przyniesie nam równie wielkie widowisko?

 

13:20 R-GOL Team Dobroszyce vs ROM

Zarówno drużyna R-GOL-a jak i ROM-u rozegrali już po cztery spotkania w tegorocznym turnieju. Team Dobroszyce może pochwalić się lepszymi statystykami, ponieważ wygrali aż trzy z czterech swoich spotkań. ROM, odwrotnie niż R-GOL, wygrał tylko jedno swoje spotkanie.

 

14:00 Królowie Disco vs Wyborowi

Wyborowi jak na razie nie mogą pochwalić się zbyt wyborową grą, gdyż wszystkie swoje spotkania przegrali. Królom Disco zaś w poprzedniej kolejce nie udało się królować na parkiecie, na którym po zaciętym meczu zostali pokonani przez drużynę ZETKA.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Avatar
Michał Wysocki

Zwycięzca konkursu na korektora portalu Sportowa Oleśnica. Jako jedyny przeszedł przez wszystkie ekstremalnie skomplikowane konkurencję, wyznaczone przez specjalny skład jury (między innymi recytowanie Lokomotywy Brzechwy z pamięci). Ze sportem ma styczność na co dzień (sts, tv, siłownia, oleśnickie orliki, WKS). Chyba zapomniał wspomnieć, że studiuje prawo.

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica