Finał „zakładówki” już jutro

2 marca 2019

W niedzielę 02.03.2019 roku tradycyjnie w hali Atol odbędzie się finał tegorocznej edycji Atol Cup. Prezentujemy krótkie opisy meczów par ćwierćfinałowych oraz przypomnienie harmonogramu jutrzejszych rozgrywek. 

10:00 – NLJ Dwór Spalice : R-GOL Team Dobroszyce – R-GOL sprawił w ostatniej kolejce największą niespodziankę tegorocznych rozgrywek. Przystępując do niej mieli matematyczne szanse na wyjście z grupy, które zapewniłoby im wysokie zwycięstwo z drużyną GKN. Wygrali 6:2 i wyrzucili GKN za burtę. NLJ ostatni swój mecz rozgrywało z Lis-Dachem, który wygrało 3:2 choć długo przegrywali to spotkanie. Ostatecznie jednak zostali jedyną drużyną w obydwóch grupach, która nie przegrała ani jednego meczu i wygrała całą grupę A.

10:40 – Seminex Dobroszyce : ROLMET – Seminex przez dużą część rywalizacji plasował się w okolicach miejsca czwartego. Ostatecznie jednak zajęli 2 miejsce w grupie A, kończąc rywalizację pokaźnym zwycięstwem 11-1. ROLMET także swój ostatni mecz zakończył z dwucyfrowym dorobkiem wygrywając 10-2 i z liczbą najwięcej strzelonych bramek w swojej grupie.

11:20 – Armakan : Królowie Disco – Armakan jest drużyną z największą ilością bramek w całych rozgrywkach (33) jednocześnie mając prawie najmniej straconych (oprócz NLJ). Królowie Disco są drużyną, która najszczęśliwiej wyszła z klasyfikacji drużyn z miejsc 2-5 w grupie B, które miały taką samą ilość punktów (15).

12:00 – Auto Centrum : FC Mrągowo – FC Mrągowo zanotowali tylko jedną porażkę, z drużyną R-GOL w stosunku do siedmiu zwycięstw, dlatego zostali wygranymi grupy B z przewagą 6 punktów nad drugim zespołem. Auto Centrum jest zespołem z solidną defensywą zajmując drugie miejsce ex aequo z Armakanem w ilości najmniej straconych bramek.

Terminarz dalszej części rozgrywek:

Półfinał
13:00 1A/4B vs 2A/3B
13:40 3A/2B vs 4A/1B
Mecz o 3 miejsce
14:30 Przegrany półfinału 1 vs Przegrany półfinału 2
Finał
15:10 Zwycięzca półfinału 1 vs Zwycięzca półfinału 2

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , ,

Avatar
Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica