Terminarz i wyniki ATOL CUP 2018/19

30 listopada 2018

Zakładówka 2018/19

Znamy już terminarz Atol Cup na sezon 2018/2019. Do startu popularnej „zakładówki” został mniej niż tydzień – tegoroczne rozgrywki zostaną zainaugurowane w niedzielę, 9 grudnia. Przypominamy, że grupy w jakich będą mierzyć się drużyny możecie znaleźć tutaj. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z terminarzem spotkań nadchodzącej edycji.

Terminarz i wyniki zakładówki w sezonie 2018/19:

Niedziela, 09.12.2018
10:00 Auto Centrum 5-3 Seminex Dobroszyce
10:40 Królowie Disco 4-1 R-GOL Team Dobroszyce
11:20 GKN 8-1 ROM
12:00 Armakan 6-0 Lis-Dach
12:40 NLJ Dwór Spalice 4-1 Świt Wrocław
13:20 Zetka 2-4 ROLMET
14:00 Penny Gondek 4-0 Gama
14:40 Wyborowi 1-6 Bar-Tech
15:20

 

Niedziela, 16.12.2018
10:00
10:40 Królowie Disco 3-2 ROM
11:20 NLJ Dwór Spalice 3-3 Seminex Dobroszyce
12:00 Armakan 4-3 Penny Gondek
12:40 Auto Centrum 5-0 Lis-Dach
13:20 GKN Driveline 1-0 Wyborowi
14:00 ZETKA 4-1 Bar-Tech
14:40 FC Mrągowo 2-5 R-GOL Team Dobroszyce
15:20

 

Niedziela, 23.12.2018
10:00 ZETKA 0-8  R-GOL Team Dobroszyce
10:40 Świt Wrocław 1-13 Auto Centrum
11:20 ROM 2-0 Wyborowi
12:00 Armakan 5-4 Gama
12:40 Seminex Dobroszyce 3-2  Penny Gondek
13:20 GKN 3-2 ROLMET
14:00 FC Mrągowo 4-2 Bar-Tech
14:40
15:20

 

Niedziela, 06.01.2019
10:00 FC Mrągowo 3-2 ROM
10:40 Seminex Dobroszyce 2-1 Lis-Dach
11:20 Królowie Disco 4-5  ZETKA
12:00 Armakan 11-0 Świt Wrocław
12:40 NLJ Dwór Spalice 7-2 Gama
13:20 ROLMET 2-3 Bar-Tech
14:00 R-GOL Team Dobroszyce 3-0 Wyborowi
14:40
15:20

 

Niedziela, 13.01.2019
10:00 ZETKA 0-4 GKN
10:40 FC Mrągowo 2-0 ROLMET
11:20 Lis-Dach 3-0 Penny Gondek
12:00 Gama 1-4 Auto Centrum
12:40 NLJ Dwór Spalice 2-2 Armakan
13:20 R-GOL Team Dobroszyce 4-1 ROM
14:00 Królowie Disco 6-3 Wyborowi
14:40
15:20

 

Niedziela, 20.01.2019
10:00 NLJ Dwór Spalice Mecz przeniesiony na inny termin Penny Gondek
10:40 Królowie Disco 4-1 Bar-Tech
11:20 FC Mrągowo 2-1 GKN
12:00 Arkmakan 4-0 Auto Centrum
12:40 ROLMET 4-1 R-GOL Team Dobroszyce
13:20 Lis-Dach 8-1 Świt Wrocław
14:00 Gama 1-3 Seminex Dobroszyce
14:40 Wyborowi 1-5 Zetka
15:20

 

Niedziela, 27.01.2019
10:00 Bar-Tech 0-4 GKN
10:40 Lis-Dach 5-2 Gama
11:20 Królowie Disco 2-3 ROLMET
12:00 Arkmakan 1-2 Seminex Dobroszyce
12:40 ROM 0-4 ZETKA
13:20 NLJ Dwór Spalice 2-0 Auto Centrum
14:00 Penny Gondek 9-2 Świt Wrocław
14:40 FC Mrągowo 8-4 Wyborowi
15:20

 

Niedziela,03.02.2019
10:00 FC Mrągowo 3-1 ZETKA
10:40 GKN 1-2 Królowie Disco
11:20 Bar-Tech 3-1 R-GOL Team Dobroszyce
12:00 ROM 3-6 ROLMET
12:40 NLJ Dwór Spalice 3-2 Lis-Dach
13:20 Świt Wrocław 3-2 Gama
14:00 NLJ Dwór Spalice

WO

3-0

Penny Gondek
14:40
15:20

 

Niedziela, 10.02.2019
10:00 Bar-Tech 2-4 ROM
10:40 FC Mrągowo 2-0 Królowie Disco
11:20 Seminex Dobroszyce 11-1 Świt Wrocław
12:00 GKN 2-6 R-GOL Team Dobroszyce
12:40 Wyborowi 2-10 ROLMET
13:20 Penny Gondek 0-1 Auto Centrum
14:00
14:40
15:20

 

Niedziela, 03.03.2019
Ćwierćfinał
10:00 NLJ Dwór Spalice vs R-GOL Team Dobroszyce
10:40 Seminex Dobroszyce vs ROLMET
11:20 Armakan vs Królowie Disco
12:00 Auto Centrum vs FC Mrągowo
Półfinał
13:00 1A/4B vs 2A/3B
13:40 3A/2B vs 4A/1B
Mecz o 3 miejsce
14:30 Przegrany półfinału 1 vs Przegrany półfinału 2
Finał
15:10 Zwycięzca półfinału 1 vs Zwycięzca półfinału 2

 

fot. atol.olesnica.pl

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kacper Pelczarski
Kacper Pelczarski

Główny pomysłodawca i redaktor naczelny portalu Sportowa Oleśnica. Na portalu głównie piłka nożna i piłka ręczna. Prywatnie fan ligi angielskiej i Śląska Wrocław.

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lut
23
sob
09:00 Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Lut 23@09:00 – 18:30
Artykuł dotyczący wydarzenia: https://olesnica.zyjesportem.pl/mlodziez/02/2019/decathlon-korona-cup-zagosci-po-raz-trzeci-w-dobroszycach/ 9:00 – 13:30 – rocznik 2010/2011 Nazwa drużyny Dąb I Dobroszyce Dąb II Dobroszyce AP Duda Międzybórz Sparta Garki AP Free Kids Zawonia Energetyk Siechnice Akademia R. Szczot Olimpic Wrocław 14:00 –[...]

GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica