Weekendowe mecze SPR Oleśnica

6 grudnia 2018

W nadchodzący weekend dwie z trzech drużyn szczypiornistów SPR-u będzie rozgrywać swoje mecze (jeden u siebie, jeden na wyjeździe).

Seniorzy : Najstarsza drużyna z Oleśnicy, w sobotę wybierze się na wyjazd do Głogowa, gdzie podejmie KS SPR Chrobry II Głogów w ramach rozgrywek III Ligi Piłki Ręcznej. Będzie to spotkanie na szczycie tabeli, ponieważ Oleśniczanie i Głogowianie zajmują obecnie dwa najwyższe miejsca w tabeli, z trzema wygranymi i jedną porażką. Jednak to szczypiorniści z Oleśnicy są liderem z racji lepszego stosunku bramek. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:30 w Głogowie.

Juniorzy : Juniorzy w ten weekend nie rozegrają swojego spotkania, ponieważ pauzują z racji nieparzystej liczby drużyn w rozgrywkach. Po 4 kolejkach, gdzie każda drużyna zagrała z każdą jeden mecz SPR Oleśnica zajmuje 3 miejsce z dwoma zwycięstwami i dwiema porażkami.

Młodzicy : Najmłodsi piłkarze ręczni w niedzielę będą mieli okazję zaprezentować się przed własną publicznością. Ich najbliższym rywalem będzie drużyna UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. Nasi młodzicy dotąd wygrali wszystkie cztery spotkania i samodzielnie prowadzą w tabeli Młodzików gr.B. Dlatego będą uważani za faworyta spotkania. Ich rywal ma ujemny stosunek zwycięstw (1-3) i zajmuje 4 miejsce w tabeli. Początek spotkania w niedziele 09.12 o godzinie 11:00, w hali przy Wileńskiej 32. Zapraszamy do dopingowania !!!

Link do wydarzenia (mecz młodzików) na stronie : https://olesnica.zyjesportem.pl/wydarzenie/liga-mlodzikow-pilki-recznej-spr-olesnica-gokis-katy-wroclawskie/

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Łukasz Jednoróg

Zobacz artykuły autora

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lut
23
sob
09:00 Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Lut 23@09:00 – 18:30
Artykuł dotyczący wydarzenia: https://olesnica.zyjesportem.pl/mlodziez/02/2019/decathlon-korona-cup-zagosci-po-raz-trzeci-w-dobroszycach/ 9:00 – 13:30 – rocznik 2010/2011 Nazwa drużyny Dąb I Dobroszyce Dąb II Dobroszyce AP Duda Międzybórz Sparta Garki AP Free Kids Zawonia Energetyk Siechnice Akademia R. Szczot Olimpic Wrocław 14:00 –[...]

GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica