III liga: Siatkarz Bierutów bezlitosny dla Środy Śląskiej

4 grudnia 2018

Po raz kolejny Siatkarz Bierutów odprawił z kwitkiem swojego rywala. Tym razem ekipa z Bierutowa miała za rywala LZS FIUKA Średzianin Środę Śląską.

Rywal za wielkiego oporu bierutowianom nie stawił, którzy zwyciężyli, gładko 3:0. Największe emocje tego spotkania były tylko w pierwszej partii. Od początku prowadzili goście (4:0), ale po błędzie na punkt zdobyli gospodarze i odrobili stratę z nawiązką (6:4). Następnie Rafał Leszczyński i spółka narzucili swój styl i zaczęli powiększać swoją przewagę. Przez chwilę nerwowo się zrobiło w końcówce, ale tam też lepszy był Siatkarz, triumfując do 22.

Druga partia nie była taka wyrówna i tak, jak pierwsza padła łupem podopiecznych Mariusza Dutkiewicza, tym przeciwnikowi oddali tylko trzynaście punktów. Trzeci i jak się później okazało ostatni set to również mocna i skuteczna przewaga siatkarzy z Bierutowa i wygrana 25:18. Była to dziewiąta wygrana z rzędu Siatkarza w tym sezonie. Czy jest jakaś drużyna zatrzymać go? W najbliższą sobotę będzie próbowała Gwardia Wrocław, w ramach jedenastej kolejki.

Siatkarz: Jezior, Śliwa, Mucha, Muszyński, Grzelak, Krawczyński, Bogucki, Dąbrowski, Biela, Leszczyński, Siwiec.

Galeria zdjęć z tego wydarzenia tutaj.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lut
23
sob
09:00 Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Decathlon Korona Cup @ Sala sportowa w Dobroszycach
Lut 23@09:00 – 18:30
Artykuł dotyczący wydarzenia: https://olesnica.zyjesportem.pl/mlodziez/02/2019/decathlon-korona-cup-zagosci-po-raz-trzeci-w-dobroszycach/ 9:00 – 13:30 – rocznik 2010/2011 Nazwa drużyny Dąb I Dobroszyce Dąb II Dobroszyce AP Duda Międzybórz Sparta Garki AP Free Kids Zawonia Energetyk Siechnice Akademia R. Szczot Olimpic Wrocław 14:00 –[...]

GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica