III liga: Siatkarz Bierutów bezlitosny dla Środy Śląskiej

4 grudnia 2018

Po raz kolejny Siatkarz Bierutów odprawił z kwitkiem swojego rywala. Tym razem ekipa z Bierutowa miała za rywala LZS FIUKA Średzianin Środę Śląską.

Rywal za wielkiego oporu bierutowianom nie stawił, którzy zwyciężyli, gładko 3:0. Największe emocje tego spotkania były tylko w pierwszej partii. Od początku prowadzili goście (4:0), ale po błędzie na punkt zdobyli gospodarze i odrobili stratę z nawiązką (6:4). Następnie Rafał Leszczyński i spółka narzucili swój styl i zaczęli powiększać swoją przewagę. Przez chwilę nerwowo się zrobiło w końcówce, ale tam też lepszy był Siatkarz, triumfując do 22.

Druga partia nie była taka wyrówna i tak, jak pierwsza padła łupem podopiecznych Mariusza Dutkiewicza, tym przeciwnikowi oddali tylko trzynaście punktów. Trzeci i jak się później okazało ostatni set to również mocna i skuteczna przewaga siatkarzy z Bierutowa i wygrana 25:18. Była to dziewiąta wygrana z rzędu Siatkarza w tym sezonie. Czy jest jakaś drużyna zatrzymać go? W najbliższą sobotę będzie próbowała Gwardia Wrocław, w ramach jedenastej kolejki.

Siatkarz: Jezior, Śliwa, Mucha, Muszyński, Grzelak, Krawczyński, Bogucki, Dąbrowski, Biela, Leszczyński, Siwiec.

Galeria zdjęć z tego wydarzenia tutaj.

Spodobała Ci się treść artykułu? Podziel się nim ze znajomymi!

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Brak nadchodzących wydarzeń.


GOK Oleśnica APO logo niebieskie Koszykarski Klub Oleśnica